New Business Manager

Jakie będą Twoje zadania?

  • Doradztwo i obsługa klienta biznesowego
  • Pozyskiwanie klientów na rynku polskim i zagranicznym
  • Analiza potrzeb aktualnych klientów i dbanie o relacje z nimi
  • Przygotowywanie ofert handlowych i finalizacja sprzedaży
  • Bezpośrednia współpraca z marketingiem i IT

Czego oczekujemy?

  • 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży
  • Min. 2-3 lat doświadczenia w sprzedaży usług IT
  • Osoby proaktywnej, dla której liczą się wyniki
  • Doświadczenia w sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Osoby, która świetnie buduje nowe relacje z klientami
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Doświadczenia w pracy na CRM (pipedrive, hubspot, inne)
  • Umiejętność samodzielnego działania I szukania skutecznych rozwiązań

Mile widziane

  • Znajomość branży logistycznej

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe 6 – 9K PLN netto (B2B)
  • Bezpośredni dostęp do CEO i Zarządów spółek w branży logistycznej i pokrewnych
  • Tworzenie rozwiązań, które kształtują branżę
  • Możliwość pracy na UoP oraz B2B
  • Stabilną i długoterminową współpracę na dobrych warunkach
  • Możliwość pracy zdalnej lub bezpośrednio w biurze
  • Dedykowany nowy sprzęt
  • Doświadczony zespół
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności
  • Wsparcie zewnętrzne firmy Casbeg

Proces rekrutacji

  • Weryfikacja CV
  • Kontakt z wybranymi kandydatami
  • Rozmowa z konsultantem Casbeg
  • Rozmowa z CEO fireup.pro

Attach your CV